Газета по-надвірнянськи
 

Гуманітарна допомога від чеського міста-побратима Крнов

8 вересня 2023, 09:29 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 194 переглядів

Надвірнянська міська рада вкотре дякує своїм європейським партнерам за допомогу нашій Україні, де зараз триває війна. А вони дякують нам у відповідь за відвагу боротися і відстоювати свою Державу. У такі моменти справді розуміємо, що світ разом з Україною, разом із нами. Європа співпереживає та допомагає, хто чим може.

У Надвірнянську громаду наприкінці серпня з робочим візитом завітала делегація з міста-побратима Крнов Чеської Республіки. Зустріч розпочалася у Надвірнянській міській раді, на якій подякували міжнародним партнерам за понад десятирічну співпрацю. Спільно обговорили питання про надання гуманітарної допомоги та подальшу співпрацю.

370549104_724214026197796_6

Чеські побратими передали гуманітарну допомогу: Надвірнянській міській раді – 5 гучномовців; КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради (відділення реабілітації): гімнастичну півсферу BOSU і спальні набори; для пологового будинку: УЗД апарат SONOACE R7; фатальний монітор; оглядову лампу WELCHALLYN; механічний геникол стіл; для благодійної організації Карітас-Надвірна: плиту індукційну; столи виробничий і з мийкою та інше.

Надвірнянська міська рада дякує чеським друзям за допомогу, а особливо старості міста Крнов Tomas Hradil та його команді. Ваша підтримка є дуже важливою та цінною для нас. Надалі працюємо над реалізацією нових проектів. Разом ми обов’язково переможемо.

За матеріалами Надвірнянської міської ради.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!