Газета по-надвірнянськи
 

Надвірні – 434!

26 вересня 2023, 15:08 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 394 переглядів

Надвірна – горде і суворе місто. Надвірна не спішить відкривати свої обійми. Вона придивляється. Вона може відсторонитися, а може стати тобі рідною. Потрібна мить, щоб закохатись у це місто. І мить, щоб у ньому загубитися. Але у Надвірної є одна унікальна риса – вона точно не залишає нікого байдужим. Якби Надвірна була людиною, сьогодні кожен би просто обійняв її і сказав: «Люблю тебе, моя красуне! З днем народження, моя Надвірно!»

Цього року ми не святкували урочисто і масово День міста зі зрозумілих причин – у нашій країні війна. Проте неодмінно прийде час і «згинуть наші вороженьки, як роса на сонці…».

На дні народження рідного міста всі локації – благодійні. Кошти, вилучені з продажу локаційних цікавинок передадуть на потреби наших воїнів Збройних Сил України.

У міському парку ім. І. Франка розгорнули майстер-класи: вибійка, вироби з фетру, боді-арт, вироби зі шкіри, гончарство, виставка-продаж робіт викладачів та дітей Надвірнянської художньої школи, фотовиставка та продаж ретро-фотографій «Ретро-місто» керівника кіно-фотостудії «Трембіта» Надвірнянського ЦМБК Романа Глодана. Наймолодші надвірнянці переглянули виставу -казку «Коза-Дереза» драматичного колективу «Народні джерела» Молодківського будинку культури.

374187896_733443678608164_3752403457322340118_n

Для жителів міста виступали: володарки різноманітних Гран-прі Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Анастасія Рудик, Антоніна Максим’юк, Наталія Мандзюк; аматорський фольклорний колектив Надвірнянського ЦМБК «Шовкова косиця»; керівник колективу «Легіт» Віктор Чудновський; вокальний ансамбль «Веселочка»; камерний ансамбль «До світла»; народний аматорський драматичний колектив «Веретено», естрадно-духовий оркестр Надвірнянського ЦМБК.

«Дякую всім жителям Надвірнянської громади, у чиїх серцях любов до України. Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламні, незборима сила. Кожен із нас робить усе можливе, щоб наблизити перемогу. Лише разом і лише до нашої Перемоги! Завдяки Вам вдалося зібрати 25843 гривні. Об’єднавши спільні зусилля, Надвірнянська громада стала великою силою, здатною допомогти та підтримати у нелегкий час тих, котрі від початку війни оберігають мир та спокій нашої громади. Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну. Відважні українські воїни є символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості. Завдяки їм ми продовжуємо жити, а наша країна зберігає незалежність.

Висловлюю подяку духовому оркестру військової частини 1241 Національної гвардії України за високий рівень виконавської майстерності, а також цікавий концертний репертуар, який підтримував позитивний настрій у мешканців та гостей міста. Дякую ЗСУ за наш спокій, за наші життя, за змогу жити на рідній землі. Дякую всім, котрі щодня, ризикуючи життям, наближають нас до Перемоги! Хай Бог береже вас! Ми все здолаємо і переможемо! Дякую керівникам управлінь та відділів Надвірнянської міської ради за підготовку та участь у відзначенні Дня міста: Управлінню культури і туризму, Надвірнянській художній школі, яка розгорнула виставки-продажі та майтер-класи, Надвірнянській музичній школі, звукооператору, завідувачу господарством, художнику Надвірнянського ЦМБК, управлінню житлово-комунального господарства, управлінню економіки, ТРК «Надвірна», телережисеру Ларисі Іроденко, представникам Надвірнянського центру первинної медичної допомоги, працівникам поліції.

Упевнений, що 435-й день народження будем відзначати з Перемогою», з вдячністю звернувся Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!