Газета по-надвірнянськи
 

Правління, адміністрація, трудовий і профспілковий колективи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» щиросердечно вітають із 75-річним ювілеєм Василя Михайловича Дутчака –

21 вересня 2023, 16:42 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 580 переглядів

першого заступника голови Правління, головного інженера, члена Правління ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», кандидата технічних наук, Заслуженого працівника промисловості України, Почесного нафтопереробника України, члена-кореспондента Української нафтогазової академії.

Такий солідний життєвий відтинок нашого ювіляра увібрав і поєднав добру півсотню його трудових працелюбних років на рідному Надвірнянському нафтопереробному заводі (нині ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»). Сотні виробничих, технологічних, технічних, інженерних, будівельно-монтажних процесів, операцій, об’єктів, рац­пропозицій, дружні і фахові та товариські поради й рекомендації молодим фахівцям – надійній трудівничій зміні підприємства відбувалися, організовувалися, супроводжувалися, підтримувалися з високою інженерною та керівною відповідальністю Василя Михайловича Дутчака. Він уміє розпізнати, як мовиться, робітничу й інженерну «жилку» молодого спеціаліста, цінує думку і досвід ветерана, дослухається до колег рідного підприємства та нафтопереробної галузі. Він з великою пошаною і повагою ставиться до всіх поколінь і династій трудового колективу надвірнянських нафтопереробників та керівників підприємства.

Фото Дутчак В. М.

Трудовий виробничий шлях Василя Дутчака має ще й свою життєво-родинну родзинку. Дружина Марія Миколаївна, дочка, син, зять та невістка, п’ятеро онуків і найменша правнучка є своєрідним морально-психологічним і толерантно-виваженим підмурівком життєствердження ювіляра.

Бажаємо довголіття у доброму здоров’ї, поваги близьких, рідних та колег по роботі. Нехай Ваша любов і турбота ще довго зігрівають серця онуків і правнуків, нехай знання, здобуті за роки, повсякчас стають потрібними. Зичимо мирного неба, оптимізму, благополуччя і багато радісних приємних моментів.

Життєва стежина хай повниться світлом,

Цілющі джерела здоров`я дають.

Многая літ із калиною й хлібом,

Зозулі хай щастя й добробут кують!

Хай мир і достаток живуть в Вашій хаті,

Хай люди приходять до Вас із добром.

А в день ювілею і рідні, й знайомі

Вас привітають за щедрим столом.

Нехай спливає благодать небесна

На Вас завжди, усюди, повсякчас.

Хай ангелів заступництво чудесне

На всіх шляхах оберігає Вас.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!