Газета по-надвірнянськи
 

Шана спортсменам і працівникам фізичної культури

21 вересня 2023, 16:30 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 507 переглядів

На стадіоні «Нафтовик» у Надвірній з нагоди Дня фізичної культури і спорту найкращі спортсмени, їх наставники, ветерани фізичної культури і спорту, спортивні судді, керівники спортивних шкіл та фізкультурно-спортивних громадських організацій, директори, вчителі фізичної культури, представники та учнівські команди закладів освіти громади нагороджені відзнаками, подяками та грамотами Надвірнянської міської ради.

Незважаючи на війну та всі труднощі, з якими стикаються спортсмени, кожен продовжує працювати та надійно тримати спортивну галузь нашої громади. Надвірнянський міський голова Зіновй Андрійович і начальники відділу молоді та спорту Василь Шовгенюк і управління освіти Тетяна Дзем’юк побажали усім міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, сміливих планів та їх реалізації, віри в свої сили та впевнено йти до нашої спільної Перемоги.

376592386_731883205430878_2513993958128751131_n

Велика подяка тренерам, які навколо спорту гуртують наших дітей, навчать їх сили духу, міцності, витривалості, умінню долати всі перешкоди на шляху до успіху. Особлива подяка тренерам з нашої громади , які представляють Україну на міжнародних змаганнях , з різних видів спорту.

Схиляємо голови перед подвигом наших учителів фізичної культури, тренерів та спортивних суддів, які сьогодні зі зброєю в руках захищають Україну від московських орків.

 За матеріалами Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!