Газета по-надвірнянськи
 

На фронт доставлено чергову допомогу

17 листопада 2023, 10:16 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 583 переглядів

Відбулась 37-а чергова поїздка на схід України за маршрутом Надвірна – Дніпро – Покровське Дніпропетровської області – Покровськ – Слов’янськ – Краматорськ, Константинівка – Лиман Донецької області. Вартість доставленої допомоги становить більше 2 мільйонів гривень.

Надвірнянська територіальна громада – одна з лідерів щодо направлення бюджетних коштів для ЗСУ в Івано-Франківській області: 80 мільйонів гривень, а це 30 % по співвідношенню до величини міського бюджету.

400139046_766583445294187_1

Доставлено два автомобілі, придбані за кошти як одноденного заробітку відокремлених управлінь міської ради, так і за кошти жителя села Молодків Василя Демида і за кошти жителів громади, підприємців, меценатів з Європи. Відправлено також велику кількість генераторів, тепловізорів, автомобільних шин, акумуляторів, засобів зв’язку, павербанків, кабелів, планшетів, зарядну станцію.

Передали дрони для двох жителів нашої громади Дмитра (позивний «Пан» с. Красна) та Андрія (позивний «Компас» м. Надвірна), які служать у 10-ій гірсько-штурмовій бригаді.

Щира вдячність депутатам Надвірнянської міської ради, всім платникам податків, небайдужим жителям нашої громади,малому й середньому бізнесу, волонтерам, європейським партнерам за постійну підтримку захисників, а також підприємцю «Гаврилівські солодощі» Тарасу Сем’яніву та Сергію Бегіну з Івано-Франківська.

Надвірнянська міська рада закупила та передала чергові квадрокоптери DJI Mavic 3T. Один з них вартістю 256000 гривень для 14-ї бригади військової частини. Безпілотник нищитиме ворога на Харківському напрямку – Куп’янськ (на світлині).

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!