Газета по-надвірнянськи
 

Засідання з головами територіальних громад

17 листопада 2023, 10:13 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 344 переглядів

Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Петро Хмельовський провів засідання з головами територіальних громад Надвірнянського району. На порядку денному – питання проведення мобілізаційних заходів на території району. Обговорили деталі поточних завдань, зосередились на виявленні проблемних питань, а також визначили шляхи посилення взаємодії.

Петро Хмельовський наголосив: «Мобілізація – наше спільне завдання, і всі ми разом маємо працювати над виконанням поставлених завдань задля зміцнення обороноздатності нашої країни. Тут питання – або ми це зробимо, або у нас виникне велика загроза щодо існування нашої держави».

Йшла мова і про відкриття філії ДП ВО «Карпати» на території Надвірнянщини. Зараз тривають перемовини щодо приміщення. Генеральний директор ДП ВО «Карпати» Дмитро Втерковський розповів, що з відкриттям філії сотні жителів району зможуть працевлаштуватися та витрачати мінімум часу, щоб дістатися до роботи. Прийматимуть на роботу в основному жінок.

Окремої уваги надали питанню забезпечення жителів громад району якісною питною водою. На сьогодні у Надвірнянському районі функціонують 7 водопроводів централізованого водопостачання. Важливий момент – якісне водопостачання у закладах освіти району. Більшість шкіл та дитсадків Надвірнянщини користуються не централізованими водогонами, а громадськими криницями. Всі ці джерела пройшли перевірку та мають відповідні паспорти, уточнив начальник управління Держпродспоживслужби у Надвірнянському районі Іван Гурмак. За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та надані доручення.

Інф. Надвірнянської РВА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!