Газета по-надвірнянськи
 

«Бажаю, щоб ми найголовніше – наблизили Перемогу»

8 грудня 2023, 11:25 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 377 переглядів

Вітаю всіх причетних із Днем волонтера, який відзначали 5 грудня. Ми робимо і можемо ще зробити багато маленьких потрібних і великих необхідних речей. Але я бажаю і хочу, щоб ми зробили найголовніше – наблизили нашу Перемогу!

Дякую кожному, з ким мене звела доля для волонтерської роботи. Особлива подяка Надвірнянській станиці Пласту, яка навчила цієї справи і долучила до волонтерського руху. Юрію Гнатовичу Остапчук, хай Бог нам дає здоров’я, ми зробимо ще багато, що в наших силах! Пошана кожному, котрий не жаліє сил, часу і матеріальних ресурсів для волонтерства. Окремі слова вдячності для українських емігрантів із м. Ґроссето (Італія), котрі більше року не відпускають мене з волонтерського руху. Зокрема, п. Раїсі та надвірнянці Світлані Олійник за тепленькі шкарпетки для захисників.

406656134_3542980932639706_

Коли я привезла подарунки на Авдіївський напрямок, молоденький захисник сумно дивився на мівіну. Я кажу: «Та це – не все! Тут ще є півсотні теплих шкарпеток, у мішках – ковдри!» Він, наче прокинувшись зі сну: «Правда, є шкарпетки? Як класно! Дякую, оце радість нашим!» І взяв у руки ці шкарпетки, наче священний хліб! І тішився.

Не все можна зняти на фото і відео. Але такі кадри залишаться у пам’яті на все життя. І якщо я доживу до старості, і колись мене запросять до школи розповісти юному поколінню, як то діялося колись, я свідчитиму про молодого українського воїна Юрія з Вінниці, який тремтячими руками гладив шкарпетки, як найбільшу цінність на землі!

Дякуємо Вам, наші мужні захисники, що живемо і працюємо у рідній країні. Волонтеримо, у першу чергу, щоб залишатись в Україні з родинами, сім’ями, батьками, дітьми. Бо підтримка військових – це шанс жити вдома.

Мій список людей, які пожертвували хоч гривню на волонтерство від 24 лютого 2022 р., перевищив 500 осіб. Для мене – це багато, бо це – ступінь довіри, віри, сподівання, намагання, можливості! Залишайтеся у команді і нехай ваші дні будуть щасливими, а ночі спокійними!

Приємно, що гуманітарна допомога від української громади м. Ґроссето (Італія) вже на місці. Волонтерський Штаб ГО «Всеукраїнське об’єднання воїнів АТО Прикарпаття» дякує водію Вікторові Савчину за співпрацю: доставку продуктів харчування, засобів гігієни, одежі до Надвірної. Така взаємодія вирішує багато питань волонтерської діяльності для допомоги співвітчизникам прифронтових та прикордонних областей, а також підтримки наших захисників.

Завдання виконане. Як і обіцяла, до свята Миколая військово-медичний госпіталь у Покровську Донецької області отримав у подарунок пральні машинки. Я планувала одну, але мій Волонтерський Ангел вирішив, що я можу дві. І підкинув мені щедрих меценатів:

1. Надвірнянський ліцей № 1 імені В’ячеслава Максимовича Чорновола;

2. Українська громада (емігранти) м. Ґроссето, Італія (координаторка Олеся Шпачинська).

За кошти цих двох чудових спільнот надали допомогу медичним установам, які рятують наших поранених захисників на Сході. Вартість однієї машинки – 11699 грн. Разом – 23398 грн. Як бонус від Надвірнянського ліцею № 1 нашим захисникам ще 14 пар новеньких теплих тапочків. Це була одна з найважчих моїх волонтерських доріг, але я осилила її.

Завдання на наступну поїздку на Схід: ковдри, теплі покривала, теплі шкарпетки, теплі будівельні рукавиці, солодощі (енергетичні батончики, шоколад, карамель), корм для собачок і котиків, вервиці. Отож берімося до свіжої роботи!

Приємно, що всі бібліотекарі, до котрих я належу, нашої Надвірнянської громади у різний спосіб підтримують волонтерський рух. І за це їм також спасибі! Дякуємо всім! Хай Бог благословить!

Світлана Гаєвська,

волонтер, член НСЖУ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!