Газета по-надвірнянськи
 

Концерт-звіт «В очікуванні Різдва»

22 грудня 2023, 16:36 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 459 переглядів

У Пнівському сільському будинку культури 18 грудня відбувся Новорічно-Різдвяний концерт-привітання «В очікуванні Різдва» вихованців та викладачів Мистецької школи Пасічнянської територіальної громади, приурочений величному святу – народженню Ісуса Христа.

Перший концерт викладачів та юних вихованців Мистецької школи, яка в Пасічнянській громаді розпочала свою роботу з вересня цього року – це не лише міні-звіт мистецького закладу, а й своєрідний спосіб подякувати батькам та ініціаторам заснування Мистецької школи, та створити для них піднесений настрій напередодні Різдвяних та Новорічних свят.

412315107_943169647809491_1

«Мистецтво має здатність промовляти не стільки до розуму, скільки до серця. У людській мові деколи важко знайти відповідні слова, а ось музика може змусити плакати, співпереживати, радіти, в цьому і є сила колядки-молитви. Ми постараємось достукатись до ваших сердець мовою мистецтва», – мовила у вітальному слові директорка Мистецької школи Оксана Гордійчук та запросила всіх присутніх замилуватись виконанням вальсу маленькими танцюристами під звуки українського «Щедрика», насолодитись співом колядок та виконанням інструментальних Різдвяних мелодій вихованцями музичного відділу, переглянути виставку робіт юних художників, а також запросила всіх присутніх долучитися до збору коштів на підтримку Збройних Сил України, дякуючи яким ми в теперішній час можемо навчати дітей мистецтву та проводити заходи. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників за свободу та незалежність нашої держави.

412392525_943169844476138_9

У концерті взяли участь учні музичного відділу: хоровий колектив під керівництвом Іванни Вінтоняк; учасники масової сцени з колядками та щедрівками (керівник – Оксана Гордійчук); акордеоністи – учні викладачки Тетяни Буній – Арсен Гуш і Максим Типусяк; учні викладачки Оксани Гордійчук – Євген Смеречук та Ігор Садрук; піаністки – учениці викладачки Олесі Дідик – Вікторія Накладюк і Софія Берчак; інструментальний дует викладачів Тетяни Максим’юк та Олесі Дідик.

412467878_943168951142894_3

Чимало позитивних емоцій у глядачів викликав дебютний виступ маленьких танцюристок і танцюристів хореографічного відділу під орудою хореографа Надії Остап’юк. Поетичними рядками на Різдвяно-Новорічну тематику численних глядачів щиро вітали ведучі Алла Костик та Сусанна Павлюк, а також Суламіта Дирда, Христина Дронюк, Роман Космірак. Цікаву та колоритну виставку дитячих малюнків вихованців художнього відділу, найменшій з яких виповнилося 6 років, підготувала викладачка образотворчого мистецтва, талановита художниця Богдана Шпитко.

Привітати юних талановитих виконавців та їх наставників завітали ініціатори створення Мистецької школи в Пасічнянській громаді – сільський голова Андрій Гунда та начальник відділу культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Олексій Томин.

Сільський голова, зокрема, відмітив, що хоча Мистецька школа у Пасічнянській громаді існує всього 4 місяці, але вже налічує 114 талановитих дітей і ще є багато бажаючих навчатися мистецтву. Тому з Нового 2024 року планують тут навчати 150 учнів та відкрити її філії у Зеленій, Пасічній та Биткові.

У день, коли творча, мистецька сім’я Пасічнянської громади поповнилась прекрасними молодими талантами, в яких очі світяться від мистецтва, Олексій Томин привітав учнів та викладачів із прекрасним, добрим почином, та щиро побажав усім вихованцям Мистецької школи стати знаменитими музикантами, художниками, хореографами, швидкого закінчення війни та мирного неба над головою та закликав нагородити юних талановитих артистів бурхливими аплодисментами. Усі юні учасники концерту отримали в нагороду солодкі подарунки.

Директор Мистецької школи Оксана Гордійчук висловила щиру подяку всім викладачам, а саме: Любові Василівні Семчук, Галині Романівні Космірак, Валентині Володимирівні Тиміцькій, Олесі Ярославівні Дідик, Тетяні Леонідівні Буній, Тетяні Петрівні Максим’юк, Іванні Михайлівні Вінтоняк, Надії Михайлівні Остап’юк, Богдані Миколаївні Шпитко за чудову підготовку своїх вихованців та за підтримку юних талантів. Ми щиро дякуємо воїнам Збройних Сил України, віримо у нашу Перемогу!

Інф. Пасічнянської ТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!