Газета по-надвірнянськи
 

Нарада з керівниками територіальних громад

8 грудня 2023, 15:30 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 338 переглядів

Під керівництвом начальника районної військової адміністрації Петра Хмельовського 4 грудня відбулася щотижнева нарада із головами територіальних громад району.

Обговорили ряд важливих питань, зокрема, щодо виконання мобілізаційних завдань та поставки техніки для забезпечення потреб ЗСУ, підтримки добровольчого формування району та організації занять із базової підготовки громадян до національного спротиву, стану обслуговування доріг району в зимовий період та перспективи розгортання виробничих потужностей одного з підприємств області на території району, завдяки чому створять додаткові робочі місця та підсилиться економіка району у цей складний час.

Згідно з доповіддю директора Надвірнянської філії АТ «Прикарпаттяобленерго» «ПІВДЕННА» Дмитра Буняка, ситуація в енергетиці наразі під контролем. Енергетики також мають надію, що люди будуть максимально зі світлом.

Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Петро Хмельовський подякував всім, котрі долучаються до підтримки та допомоги Збройним Силам України та наголосив, що потреба у транспортних засобах є постійною. За результатами засідання дані відповідні доручення.

Інф. Надвірнянської РВА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!