Газета по-надвірнянськи
 

Невимовний біль втрати воїна Василя Непеляка

22 грудня 2023, 16:31 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 342 переглядів

Кричить душа, від болю пада в ноги.

Зриває серце клекіт журавлів.

На небі – біла янгольська дорога

Синів, що відірвались від землі…

У Надвірнянську громаду знову прийшло горе. За рідну Україну, за наше мирне сьогодення та майбутнє віддав своє життя житель міста Надвірна, старший стрілець 3-го штурмового відділення 2-ї штурмового взводу 2-ї штурмової роти солдат Непеляк Василь Миколайович, 18 серпня 2001 р. н., випускник Надвірнянського ліцею № 3 і Надвірнянського коледжу НТУ.

Він хотів бути корисним країні та народу – це була його мета та девіз по життю. А ще прагнув бути частиною великої Перемоги. Мудрий, чуйний, турботливий до рідних та друзів. Юний Василь намагався вберегти найближчих серцю людей і кожного з нас.

Невимовний біль від тяжкої втрати розриває серце. Герой загинув, проявивши стійкість та мужність 8 грудня 2023 р. під час артилерійського обстрілу в районі м. Бахмут Донецької області.

Схиляємо голови у пошані до нашого Героя. Щирі співчуття рідним та близьким з приводу втрати сина, брата, друга, Героя України Непеляка Василя. Біль втрати не описати словами. За Незалежність нашої держави гинуть молоді сини України – цвіт нації. Вічна слава та пам’ять Тобі, Герою! Навіки 22!

У скорботі

Надвірнянський міський голова

Зіновій Андрійович,

Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!