Газета по-надвірнянськи
 

Привітали волонтерів

8 грудня 2023, 11:20 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 372 переглядів

На території Ворохтянської громади діють дві волонтерські організації «Татарівський Оберіг» та «Твій дім – твоя підтримка». 5 грудня у Міжнародний день волонтера з привітаннями до них завітали секретар ради Ярослав Білоус, староста села Татарів Юрій Ясінський і начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Костюк. Вони побажали міцного здоров’я та благополуччя нашим волонтерам і передали вітання від Ворохтянського селищного голови Олега Дзем’юка, який перебував у відрядженні. У знак вдячності та шани подарували букети квітів та солодкі гостинці. У цей день староста села Татарів мав честь вручити нагороди від 102-ї бригади ТрО волонтерам «Татарівського Оберегу» Гладиш Лілії та Борисевич Лілії. Вітаємо! Принагідно також передали на потреби військових одноденний заробіток працівників селищної ради та старостинського округу.

З гордістю нагадуємо, що волонтерську діяльність та постійну підтримку бійців жителями Ворохтянської громади відзначили на найвищому військовому рівні держави: у січні 2023-го громаду нагородив Дипломом командувач об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

393742157_717228390333905_2

Пишаємося нашими людьми, усіма, котрі організовують благодійні заходи, присвячують свої дні пошуку військової амуніції, докладаються своєю працею, донатять на армію, допомагають у волонтерських спілках у приготуванні консервів на фронт та плетінні маскувальних сіток. Гордимося маленькими волонтерами – дітьми, які все розуміють і в міру своїх сил допомагають. І дякуємо вам!

Інф. Ворохтянської селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!