Газета по-надвірнянськи
 

Різдвяне тепло – захисникам

22 грудня 2023, 16:56 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 392 переглядів

Завдяки нашій єдності швидко зібрали все необхідне та вирушили з черговою 38-ю поїздкою на Схід України. Міський голова Зіновій Андрійович спільно із заступниками міського голови, із колегами, представниками підприємців до воїнів-захисників за маршрутом Надвірна-Дніпро-Покровське Дніпропетровської області-Покровськ-Словянськ-Краматорськ-Константинівка-Лиман Донецької області.

До наших захисників доставили: тепловізори; генератор; маскувальні сітки; авто; протимінне взуття; буржуйки; окопні свічки; солодощі; ліки; термобілизну; шини; засоби гігієни; грілки; продукти харчування.

410846312_789867772965754_3

Кожна така поїздка – це можливість підсилити наших воїнів, передавши їм необхідні засоби, техніку і підтримати їх морально. Це – наш обов’язок перед кожним захисником, який зараз несе службу на східних рубежах та дуже потребує цієї підтримки.

Міський голова щиро вдячний Надвірнянській міській раді, відокремленим управлінням та комунальним підприємствам за одноденний заробіток, а також усім європейським партнерам, волонтерам, усій громаді, малому й середньому бізнесу, депутатам, усім платникам податків за постійну підтримку захисників. Особлива подяка Василю Погоріленку за пальне для автомобілів (500 л), Володимиру Сікердею за продукти харчування (7000 грн.), Тарасу Сем’яніву («Гаврилівські солодощі») за солодощі для військових. Безмежна вдячність нашим наймолодшим волонтерам, а особливо учням Надвірнянського ліцею № 2, які з добротою в серці, великим ентузіазмом та бажанням формували подарунки у вигляді: смаколиків, енергетичних батончиків, писали листи та малювали малюнки, щоб донести дух Різдва нашим воїнам. Дякуємо всім навчальним закладам громади та управлінню освіти. Велика подяка нашим медичним закладам громади та медичним працівникам.

Ніякі рашистські ракетні обстріли не заберуть у нас Різдвяних свят і не похитнуть впевненість у нашій перемозі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!