Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній відкрили шелтер для ВПО

8 грудня 2023, 15:53 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 556 переглядів

На його урочисте відкриття завітали заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, керівники районної ради Олександр Кеніз і районної військової адміністрації Петро Хмельовський, голова Зіновій Андрійович та депутати Надвірнянської міської ради, представники благодійної організації «Стан», внутрішньо переміщені особи, які відтепер тут проживатимуть. Всечесні отці-декани Андрій Бакота (УГКЦ) і Олег Траско (ПЦУ) провели чин освячення приміщення.

Відкриття шелтеру – це результат синергії зусиль міжнародних партнерів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, волонтерів і загалом активних громадських інституцій. Його облаштували всім необхідним для комфортного проживання людей. Тут проживатимуть люди із Донецької, Луганської та Запорізької областей, які через війну покинули свої домівки. До проведення будівельно-ремонтних робіт залучили основних донорів: благодійна організація «Стан», Програма міжнародної технічної допомоги Україна-Польща «Культура кована у вогні», ГО DESPRO, Міжнародна організація з міграції, ПРООН ICAP «Єднання» та ГО «Дій-Краматорськ».

405032383_775477847738080_3

405078839_775436817742183_7

У такий непростий час, коли триває повномасштабна війна, гостро стоїть питання з місцем тимчасового проживання для людей, які втратили свої домівки. І важливо не тільки прихистити якомога більше людей, а й забезпечити їх комфортними умовами перебування. Цей напрямок роботи – не лише про дах над головою, але й про соціалізацію, адаптацію та пошук можливостей для забезпечення себе в нових умовах. Таким чином, прихисток – це результат співпраці влади та міжнародних донорів. Загальна вартість робіт по облаштуванню приміщення та створенню комфортних умов складає 6 млн. грн.

Щира подяка депутатам і керівництву Надвірнянської міської ради, благодійникам та платникам податків за допомогу у відкритті шелтеру у нашій громаді. Об’єднуймо наші зусилля для допомоги людям, які потребують нашої підтримки.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!