Газета по-надвірнянськи
 

Упевнено тримаємо енергетичний фронт

22 грудня 2023, 16:43 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 351 переглядів

Працівники Філії «Південна» АТ «Прикарпаттяобленерго» завдяки своїй сумлінній самовідданій праці в умовах повномасштабного вторгнення російських окупантів справилися із завданнями інвестиційної програми на 2022-2023 роки.

Зокрема, наші фахівці працювали над відновленням електропостачання у двох населених пунктах Півдня України, в яких 8 місяців не було електроживлення. Допомогли також протягом декількох заїздів в очищенні електроліній від заростей дерев у Косівському районі. Серед важливих виконаних наших завдань – встановлення 11 нових розвантажувальних підстанцій для покращення енергозабезпечення жителів Надвірнянщини, а також заміна на нові трансформатори на 17 підстанціях нашого району.

За стандартним приєднанням встановлено також 12 нових підстанцій і побудована нова підстанція потужністю 35/10 кіловат-годин у с. Яблуниця, що дозволить покращити енергозабезпечення об’єктів і закладів туристичної галузі та жителів сіл Яблуниця, Поляниця, Вороненко і частково Татарова.

У цей зимовий час є переконлива рекомендація Міністерства енергетики України – по всій державі старатися економити електроенергію.

У день професійного свята – Дня енергетика щиро поздоровляю усіх працівників і ветеранів нашої філії, дякую за їх сумлінну працю. Достатку і мирного неба Вам і Вашим родинам. Продовжуймо і надалі надійно тримати енергетичний фронт і практичним справами наближати нашу Перемогу.

Дмитро БУНЯК,

директор Філії «Південна»

АТ «Прикарпаттяобленерго».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!