Газета по-надвірнянськи
 

Вічная пам’ять воїну Володимирові Токаруку

8 грудня 2023, 11:11 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 358 переглядів

У глибокому смутку Надвірнянська громада укотре схиляє голову за нашим Героєм. До Небесного Війська приєднався ще один наш земляк Токарук Володимир Ярославович, 1988 р. н.

Він хотів бути корисним країні та народу, це була його мета та девіз у житті. А ще прагнув бути частиною великої Перемоги. Мудрий, чуйний, турботливий до рідних та друзів Володимир намагався вберегти найближчих серцю людей від найгіршого. Він боровся із ворогом з глибокою та непохитною вірою в Бога і в Батьківщину. На жаль, 20 травня 2023 року 35-ти річний Володимир Токарук загинув під час виконання бойового завдання в н. п. Богданівка Донецької обл.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Нехай Господь дасть вам сили пережити це горе. Це непоправне горе для всіх нас, адже країна продовжує втрачати найкращих своїх синів. Кожна втрата – це невимовний біль, який розриває душу. 5 грудня у Надвірній відбувся похорон Героя Володимира Токарука. Вічна пам’ять нашому Герою. Щирі співчуття родині загиблого. Герої не вмирають вони навіки в наших серцях.

У глибокій скорботі Надвірнянський голова

Зіновій Андрійович

та Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!