Газета по-надвірнянськи
 

Із російського полону повернувся прикордонник із Переросля Михайло ШЕМОНІЦЬКИЙ

8 лютого 2024, 17:36 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 364 переглядів

Під час обміну полоненими 31 січня 2024 року з російської неволі повернувся прикордонник із Переросля Михайло Шемоніцький. Військовослужбовець майже два роки вважався зниклим безвісти.

Про повернення земляка у коментарі Суспільному розповів голова Переріслянської сільської громади Володимир Молдавчук.

- Михайло Шемоніцький – родом із села Перерісль, проживав на Полтавщині. Чоловік перебував на фронті з перших днів повномасштабної війни. Він служив солдатом, кухарем відділення тилового забезпечення прикордонної комендатури швидкого реагування «Щастя». Вважався зниклим безвісти після боїв у селі Нове на Луганщині.

93319dd4b27672ba

Батьки воїна проживають у Сполучених Штатах Америки. До обміну їхній син вважався зниклим безвісти, ніякої інформації про нього не мали. Позаду – пекло полону, попереду – щасливі родичі та вдячні односельці. Слава нашим хлопцям! Слава Україні!» – каже голова громади.

b3eb143858623d7c

Під час обміну 31 січня також повернулися з полону прикарпатські військовослужбовці Василь Шевернюк та Василь Стефурак.

З російського полону 31 січня 2024 року вдалося повернути 207 українців. Серед звільнених військовослужбовців – захисники Маріуполя, Херсона, бійці з острова Зміїний, морпіхи та бойові медики. Це п’ятдесятий обмін полоненими з рф. З моменту повномасштабного вторгнення з російської неволі повернулися 3035 військових.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!