Газета по-надвірнянськи
 

Коляда у Татарові для воїнів – понад 200 тис. грн.

9 лютого 2024, 09:48 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 263 переглядів

У гірському селі Татарів Ворохтянської ТГ провели благодійну коляду, ініційовану волонтерським центром «Татарівський оберіг» з метою збору коштів для наших військовослужбовців. Колядували і прославляли новонародженого Ісуса та спільно зібрали понад 200 тис. грн.

З нагоди свята Різдва Христового біля церкви Святого Димитрія перед жителями та гостями виступили із Вертепом учасники фольклорно-етнографічного колективу «Березунка». А також по домівках жителів показували Вертеп, колядували колядки, вітали віншуваннями. Кошти – 7200 гривень – передали учасниці колективу Свідрак Галині Михайлівні, котра сьогодні на службі лікує воїнів. Працівники Татарівського центру культури, дозвілля, молоді та спорту також долучились до благодійної коляди, зорганізованої волонтерським центром «Татарівський оберіг» з метою збору коштів для наших військових.

Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк щиро подякував нашим захисникам і захисницям за можливість святкувати Різдво Христове, яке Україна відзначала в умовах війни, однак у ці дні колядували, бо коляда – це молитва, молитва за мир і за наших воїнів.

Інф. Ворохтянської

селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!