Газета по-надвірнянськи
 

Публічний звіт Ворохтянського селищного голови перед громадськістю

23 лютого 2024, 09:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 305 переглядів

16 лютого з гімну, хвилини мовчання за загиблими воїнами України та подяки Захисникам і Захисницям розпочався публічний звіт голови Ворохтянської ТГ Олега Дзем’юка у приміщенні Ворохтянського центру культури.

Перша частина звіту присвячена ознайомленню жителів громади із втіленими проєктами та загальним освоєнням бюджетних коштів протягом двох останніх років. Друга – відповіді на питання присутніх.

424965986_759210306135713_7

У заході взяли участь голова Надвірнянської РДА Петро Хмельовський, перший заступник голови РДА Ростислав Стасько, народний депутат України Василь Вірастюк, його помічник – голова бюджетної комісії Надвірнянської районної ради Олександр Кушлик, керівники комунальних закладів селищної ради, а також жителі Ворохтянської громади.

У звіті йшлося про виконані роботи у 2022-2023 роках, зокрема, про доходи та витрати протягом цих років, соціальну допомогу жителям, допомогу нашим військовослужбовцям, проєкт DECIDE та залучення грантових коштів для розвитку туристичної сфери.

Присутні мали змогу публічно поставити свої запитання очільнику громади, начальникам відділів селищної ради та керівникам закладів. Громадськість в основному цікавили питання облаштування нового цвинтаря, відновлення роботи канатно-крісельної дороги в урочищі “П’ятихатки” та введення в експлуатацію нового котла у Ворохтянському ліцеї. На жаль, звіт відвідали тільки п’ятеро депутатів Ворохтянської селищної ради. Також обговорили плани розвитку громади на 2024 рік. Детальніше – у презентації, яку ви можете переглянути за посиланням: https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zvit-za-2022-2023-rr.pptx.

Інф. Ворохтянської ТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!