Газета по-надвірнянськи
 

Віддав життя за Батьківщину солдат Володимир Свідрук

8 лютого 2024, 17:31 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 258 переглядів

За рідну Україну, за наше мирне сьогодення та майбутнє віддав своє життя житель села Назавизів, солдат, сапер інженерно-саперного відділу військової частини А 4017 Свідрук Володимир Степанович, 12. 03. 1991 р. н.

Він був професіоналом своєї справи, вірним сином своєї країни. Добрий, щирий, веселий Володимир до усіх ставився з повагою, завжди відповідально виконував усі завдання, тож і побратими завжди могли на нього покластися.

«За рідну країну…» – з такими словами став на захист України наш захисник. У цій війні ми втрачаємо найдорожче, що може бути – людей, які люблять свою країну. Щирі патріоти мужньо на межі можливостей виборюють нашу Перемогу, нашу Незалежність і Свободу. На жаль, віддаючи за них свої життя.

Свідрук Володимир, виявивши стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину, під час участі у бойових діях у районі населеного пункту Пазено Бахмутського району Донецької області загинув 24 січня 2024 року, отримавши поранення, несумісні з життям.

Він хотів бути корисним країні та народу, це була його мета та девіз у житті. Невимовний біль від тяжкої втрати розриває серце. Схиляємо голови у пошані до нашого Героя. Щирі співчуття з приводу втрати люблячого чоловіка, батька, сина, брата, друга, Героя України Володимира Свідрука. Біль втрати не описати словами. Вічна слава та пам’ять тобі Герою!

Мужності та сили пережити цю страшну втрату. Світла пам’ять Герою, який віддав життя за нашу незалежність. Вічно 32!

Поховали воїна 4 лютого у родинному селі Назавизів.

У глибокій скорботі Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович,

Надвірнянська міська рада,

Назавизівський староста Назарій Глуханюк,

Назавизівський старостинський округ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!