Газета по-надвірнянськи
 

«Золотий хрест» – воїну Сергію Гайдашу

9 лютого 2024, 09:57 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 381 переглядів

Жителя с. Верхній Майдан Надвірнянської громади Сергія Гайдаша нагороджено почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

На передовій Сергій з квітня 2022 року, куди прийшов добровольцем, спочатку у складі 34-го ОСБ виконував бойові завдання в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей, а з 28 січня 2023-го разом із побратимами обороняв Місто-Герой Бахмут. Зараз виконує бойові завдання у роті розвідки на Авдіївському напрямку.

425738780_821353156483882_6

Ця нагорода – вираз визнання та пошани для нашого сміливого Захисника, який проявив мужність та відвагу на полі бою. Сергій здобув це високе визнання завдяки своєму безстрашному служінню на захист нашої країни.

Висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність Сергію Гайдашу за його надзвичайну мужність та самопожертву. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, подальших успіхів в майбутніх подвигах та скорішого повернення додому з Перемогою! Слава Герою України, привітав воїна Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!