Газета по-надвірнянськи
 

210 тис. грн. на засоби РЕБ воїнам

19 квітня 2024, 10:09 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 393 переглядів

Працівники Надвірнянської районної державної адміністрації, її відділів та управлінь задонатили на потреби військових за перші три місяці 2024 року 210 тис. грн. За ці кошти придбано засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) для захисту від ворожих ракет і дронів. Придбане обладнання РВА передали 76-му окремому батальйону територіальної оборони 102-ї ОБрТрО.

«Передаємо 2 одиниці засобів радіоелектронної боротьби, щоб рятувати наших бійців від FPV-дронів ворога, – зазначив голова РДА Петро Хмельовський. – Антидрон-рюкзак для піхоти, який здатний нейтралізувати FPV-дрони, створила українська компанія Kvertus».

436364153_815542030606459_1

Портативний комплекс «AD COUNTER FPV BACKPACK» блокує частоти в діапазоні 850-940 МГц, які вибирають дрони FPV. Версію з рюкзаком поставляють зі знімною акумуляторною батареєю, що забезпечує майже дві години автономної роботи.

Дякуємо всім працівникам за регулярну здачу коштів, а також закупівлю необхідного обладнання згідно із запитами військових. Дякуємо волонтерам благодійної організації «Благодійний фонд «САН», адже коли передаємо кошти у ваші руки, впевнені, що ви використаєте їх за призначенням. «Благодійний фонд «САН» супроводжував процедуру закупівлі та додав 6 тис. грн., яких не вистачало до загальної вартості обладнання. Дякуємо оборонцям за захист та можливість продовжувати жити у незалежній Україні.

Інф. Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!