Газета по-надвірнянськи
 

Автомобілі воїнам від жителів Назавизова

5 квітня 2024, 09:46 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 383 переглядів

Із Божим благословенням отця Василя освятили черговий автомобіль для нашого Захисника-односельчанина Василя та його підрозділу. Авто уже доставлено до наших Захисників на позиції. Нехай Господь Бог оберігає та допомагає усім нашим Захисникам.

Наші Захисники отримали також чергову посилку від Назавизівського старостинського округу. Щира подяка Романові Молотковському за наданий бензиновий генератор, мікрохвильову піч, павербанк та медикаменти.

432767563_1594690854642566_

432995774_1598494380928880_

Важкий та насичений робочий тиждень на станції технічного обслуговування автомобілів увінчався тим, що справжня команда професіоналів-автомеханіків за декілька днів відремонтувала два бойових «танки», які готові для передачі на бойові позиції.

Ми придбали два автомобілі: Фольцваген Т4 (за кошти громади нашого старостинського округу) і Субаро Легасі Аутбек (переданий з-за кордону нашим односельчанином Дмитром Дерещуком). Фінансові витрати на ремонти Фольцваген Т4 – 19950 грн., на Субаро Легасі Аутбек – 30400грн.

Усі запчастини до автомобілів та шини надали за закупівельними цінами (без жодної магазинної націнки) наші підприємці із с. Назавизова Юрій Іванюк та Андрій Дрогоморецький. Ці підприємці виділили безкоштовно бокси для проведення ремонтних робіт, а також замінили усі деталі на авто. На їх послужному рахунку уже не один десяток відремонтованих автомобілів для потреб ЗСУ.

Величезна подяка нашим односельчанам (і не тільки), без участі яких не обходиться жодна відправка автомобілів на схід, за допомогу у ремонті, тонуванні та технічному обслуговуванні автомобілів, зокрема, Дмитрові Стецюрі, Владу Великому, Михайлові Макарському, Віталію Дерещуку, Василеві Іванюку, Дмитрові Михайлюку та Михайлові Загайкевичу.

Щиро дякуємо усім згаданим односельчанам за колосально проведену роботу, дякуємо, що розумієте важливість та мету нашої спільної роботи, тут – у тилу. Разом – ми сила, висловив вдячність староста Назавизівського старостинського округу Назарій Глуханюк.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!