Газета по-надвірнянськи
 

Допомога духовенства та громади села Пнів – воїнам

5 квітня 2024, 09:41 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 300 переглядів

Дякуючи Господу, духовенству та громаді с. Пнів зібрали 213890 грн. Ми є велика сила. Єдністю, донатством, щирим серцем ми можемо здолати ворога. Особливу подяку висловлюємо нашим односельчанам, які пожертвували свій час та постукали до кожної оселі, щоб скласти пожертви на підтримку наших захисників. Дякуємо кожній оселі, де були відкриті двері для милосердя.

Василик Устим, 8-річний хлопчик зі своїх заощаджень виділив 300 грн. для наших захисників. Велике дякую козаку. Щира подяка Анні Зварич за невтомну працю та підраховані кошти зі збору вулиць с. Пнів.

Для поїздки 16 березня закуплено та відправлено нашою незламною волонтеркою Євдокією Попович для підрозділу нашого односельчанина Василя Гарасимчука (Бахмутський напрямок) – «MAVIC 3 PRO розвідувальний» вартістю – 70000 грн., два дрони – камікадзе 7 (пожертва з попереднього збору), скиди 50 шт. вартістю – 15000 грн., батареї для дронів вартістю – 15000 грн. Щиро дякуємо Марії та Катерині, які спекли домашнє печиво та Наталії, яка пожертвувала 4 кг цукерок. Для підрозділу, де служить Олег Грушко, (напрямок Бахмут) передали скиди 50 шт. вартістю – 15000 грн. На пальне для поїздки – 3000 грн.

Для поїздки 19 березня закупили та відправили волонтерами Василем Павлюком та Василем Вінтоняком 3 дрони-камікадзе 7 вартістю – 45000 грн. для Плитуса Андрія на Лиман. Також до цієї поїздки за кошти Пасічнянської ТГ голова Гунда Андрій придбав та передав для підрозділу, в якому служить Андрій Плитус, нічний дрон вартістю – 198000 грн.

Для ТРО 102-ї бригади 76-го батальйону закуплено та відправлено 3 рулони плівки для накриття бліндажів вартістю – 4960 грн.; мішки для укріплення окопів 1200 шт. вартістю – 7300 грн. Щиро дякуємо Пуканюк Мирону, Лаврі Івану, Лавриновичу Василю, Деришу Івану за наданий матеріал та виготовлення 25 клямрів. Подяка Кузюк Анні із Зеленої за домашню випічку, а духовенству за наданий «сорокоуст» 2 ящики

Для поїздки 29 березня закуплено та відправлено постійною та безвідмовною волонтеркою Євдокією Попович на Бахмут для підрозділу, де служить наш односельчанин Баб’юк Володимир, рацію «Моторола» з додатковою батареєю вартістю – 30340 грн. Також до цієї поїздки долучилося духовенство Церкви с. Пнів, надавши «сорокоуст» з п’ятниці 22 березня. Щиро дякуємо за небайдужість та підтримку. Витрати на пальне – 3000 грн.

У підсумку: витрачено – 208600 грн.; залишок – 5290 грн. Нашим захисникам щира подяка за їхню невтомну працю кожної секунди за нашу безпеку. Не змучуємося, донатимо, допомагаємо нашим захисникам здобувати Перемогу, повідомила Наталія Букатюк.

Інф. Пасічнянської сільської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!