Газета по-надвірнянськи
 

«Пліч-о-пліч» – шлях найсильніших до спортивних перемог

19 квітня 2024, 09:54 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 334 переглядів

Надвірнянська територіальна громада гостинно прийняла на базі Надвірнянського ліцею № 1 юнацькі волейбольні команди та команду з черліденгу ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

У ході ІІІ-го етапу визначать переможців у п’яти видах спорту: футзалі, волейболі, баскетболі, спортивному орієнтуванні, черліденгу.

Вітаємо команду «Оси» Краснянського ліцею із 1-им місцем, яка представлятиме Надвірнянську громаду на ІV обласному етапі з черліденгу. Бажаємо, щоб ваша грація, гімнастична вправність і танцювальні таланти зарядили на подальші перемоги.

Першими стартують змагання з волейболу юнаків. Участь взяли 8 команд із Надвірнянського району. Надвірнянську громаду представляє команда «Соколи» Надвірнянського ліцею № 3. Змагання були цікавими і захоплюючими, кожна команда ретельно підготувалася до змагань та продемонструвала свою силу та талант. Надзвичайно приємно вітати команду «Соколи» Надвірнянського ліцею № 3 із 1-м місцем, яка представлятиме Надвірнянську громаду та Надвірнянський район на ІV обласному етапі з волейболу. Пишаємось, що у Надвірнянській громаді живуть такі активні, ініціативні та цілеспрямовані діти.

За матеріалами Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!