Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній відкрили новий територіальний сервісний центр МВС

19 квітня 2024, 10:11 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 500 переглядів

9 квітня у Надвірній на вулиці Визволення, 2 у приміщенні податкової інспекції ГУ ДПС у Івано-Франківській області та Надвірнянського ЦНАПу відбулося відкриття нового територіального сервісного центру № 2645 у складі Регіонального сервісного центру МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

У заході взяли участь: Павло Яцина – начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській Івано-Франківській та Закарпатській областях, Богдан Футерко – заступник голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації, Ірина Столярик – начальник ГУ ДПС в Івано-Франківській області, Олександр Кеніз – голова районної ради, Ростислав Стасько – перший заступник голови районної військової адміністрації, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та депутати Надвірнянської міської ради.

436363802_858750779410786_6

436351253_858750906077440_6

«Відкриття сервісного центру МВС у нашому місті є важливим етапом на шляху до покращення якості обслуговування наших громадян. Це знаменує нову еру взаємодії між жителями та органом-сервісантом, де можна отримати: необхідну допомогу та консультацію; обміняти/замінити посвідчення водія; зареєструвати/перереєструвати транспортний засіб. Надвірнянський територіальний сервісний центр розпочав свою роботу з початку 2024 року. Протягом трьох місяців поточного року за послугами, які надають територіальні сервісні центри, звернулося більше 3 тисяч осіб. До цього часу, а вірніше з липня 2022 року, працював зрелокований регіональний сервісний центр зі Сходу країни. Щиро вдячний керівництву сервісних центрів України у місті Києві та Львівському регіональному керівництву, платникам податків і депутатам міської ради за те, що своїми рішеннями змогли зреалізувати та розширити перелік адміністративних послуг. Все для зручності жителів громади та оперативності надання послуг», – відзначив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!