Газета по-надвірнянськи
 

40-а чергова гуманітарна поїздка на фронт

24 травня 2024, 10:51 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 370 переглядів

Напередодні Великодніх свят делегація Надвірнянської міської ради у рамках щорічної традиційної акції «Великдень для Захисника» відправилася з черговою гуманітарною поїздкою до наших воїнів.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович спільно з колегами заступниками голови Надвірнянської міської ради, підприємцями Ярославом Іванцівим та Олегом Дацівим подолали понад 3000 км., відвідавши військовослужбовців ЗСУ різних військових частин, які відважно утримують лінію фронту на сході нашої країни на таких напрямках: Дніпро, Покровськ (Дніпропетровська обл.), Слов’янськ, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Покровське (Донецька обл.).

438078045_874118921207305_5

438100660_874154807870383_9

439928549_874121127873751_4

Насичена та об’ємна гуманітарна поїздка на фронт, в якій передано: авто для 76-го батальйону ТРО – від відокремлених управлінь Надвірнянської міської ради. Також дякуємо Василю Яковішаку та його друзям з Великої Британії за допомогу в придбанні автомобіля; 2 гексакоптери FPV типу бомбер для 7-го батальйону, придбані за кошти платників податків (вартість одного понад 100 тис. грн.); дрони для окремих стрілецьких батальйонів, а саме для 7-го батальйону, 52-го батальйону, 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» – від Ради старшокласників громади, які закуплені за кошти, зібрані на шкільних ярмарках; РЕБ – від КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради за одноденний заробіток для роти вогневої підтримки 76-го батальйону; Starlink – за зібрані кошти під час благодійних заходів Управління культури і туризму Надвірнянської міської ради для 76-го батальйону; Екофло – від управління культури та туризму, КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» для 76-го батальйону; пальне – від Василя Погоріленка і Романа Федорняка («Автомагістраль ІФ»); металеві сітки, куплені за кошти працівників комунальних підприємств та Управління ЖКГ та інфраструктури Надвірнянської міської ради; маскувальні сітки – від Центру позашкільної освіти Надвірнянської міської ради та Управління культури; Великодні гостинці, засоби гігієни, паски, продукти харчування, солодощі – від усіх закладів освіти Надвірнянської громади.

Дорогі освітяни, батьки, та наші юні волонтери надзвичайно цінним є те, що Ви защораз так об’ємно долучаєтеся до кожної поїздки на фронт та допомагаєте нашим захисникам: хтось організовує ярмарки, хтось виготовляє окопні свічки, хтось плете маскувальні сітки, а хтось власноруч виготовляє медові пряники для того, щоб подарувати частинку своєї душі воїнам. Пишаємося нашими дітками – нашим українським майбутнім. Пряники від наймолодших волонтерів – учнів 1-В класу Надвірнянського ліцею № 2. Щиро дякуємо отцю-декану Олегу Траску та отцю Миколі Дем’янчуку за освячення Великодніх гостинців.

Також дякуємо всім жертводавцям: Купчак Наталії, Тарасові Сем’яніву («Гаврилівські солодощі»), Василю Ковальчишину, Івану Страхову, Яновському Андрію, Андрію Андрійовичу, Маріу Боклашко, котрі долучилися до акції «Великдень для захисника» та спільно з Офісом соціальних послуг Надвірнянської міської ради приготували 65 кошиків для сімей загиблих Героїв України. Кожна поїздка на фронт – це нова цеглинка стійкості та бажання підтримати наших воїнів Світла.

Дорога Надвірнянська громадо! Безмежно вдячні кожному жителю нашої громади від малого до великого, платникам податків, друзям, котрі долучилися до поїздки, кожному відокремленому управлінню за одноденний заробіток. Велика вдячність Управлінню освіти, освітянам, батькам, учнівській молоді та всім, котрі долучилися до благодійної акції і підтримали наші непереможні Збройні сили України. Нехай у ці суворі військові будні кожен Захисник та Захисниця ще раз переконаються, що їх тут підтримують та з нетерпінням чекають вдома. Дякуємо Воїнам Світла за те, що мали можливість відзначити Великдень у колі рідних та близьких в умовному спокої. Дорогі Захисники, нехай Пасха буде Вам, як оберіг, щоб Господь Вас від ворога зберіг. Разом до Перемоги!

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!