Газета по-надвірнянськи
 

Благодійний концерт для матерів та близьких родичів полеглих Героїв

24 травня 2024, 10:46 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 275 переглядів

Мама – найголовніша і найдорожча людина в житті кожного. Мами дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування.

У Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбувся благодійний концерт для матерів та близьких родичів полеглих Героїв. Материнство – це щастя і благословення, яке Бог дає жінкам. Також це велика відповідальність і важка праця. Всім матерям бажаю, щоб ваші діти вас любили та розуміли, щоб поважали вашу працю та цінували безумовну материнську любов. Нехай кожна мати дочекається з війни живих та здорових синів та дочок. Низький доземний уклін і щира безмежна подяка матерям наших Захисників. Подвиг справжніх Героїв України житиме вічно у пам’яті нашого народу. Нехай Господь всіх нас оберігає.

Щиро вдячний організаторам міжнародного благодійного фонду «Україна Кличе» за організацію проведення такого чудового та душевного свята для матерів. Безмежна подяка всім народним артистам естради за творчість та патріотизм, які надихають нас до Перемоги, – відзначив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!