Газета по-надвірнянськи
 

«На щиті» повернувся Захисник-Герой України Андрій Плитус

24 травня 2024, 10:04 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 269 переглядів

Востаннє 12 травня 2024 року до рідного порогу повернувся Захисник-Герой України Плитус Андрій Романович, 1992 р. н., уродженець с. Пнів.

Ще один синьо-жовтий стяг замайорів над свіжою могилою. Його подвиг вічно житиме у наших серцях, у свідомості майбутніх поколінь життєвим дороговказом.

Схиляємо голови перед мужністю Героя, який боронив нашу незалежність до останнього подиху. Він жив за покликом серця, адже коли московський чобіт став на нашу святу землю, ще в далекому 2015 році він, не вагаючись, пішов у бій. Нешкодуючи себе, воював у найгарячіших точках, тримав оборону Маріуполя. Відважний воїн, який проклав нелегкий шлях від солдата до лейтенанта у полку «Азов». Рік тяжкого полону не зламав нашого воїна, адже одразу після повернення пішов до лав Збройних Сил України.

Та, на жаль, жорстока війна обірвала життя вірного Захисника своєї країни. Лейтенант військової служби Плитус Андрій Романович, 11 грудня 1992 р. н., загинув 6 травня 2024 року на території Серебрянського лісництва у районі населеного пункту Діброва Сєверодонецького району Луганської області.

Подвиг кожного нашого захисника не можна оцінити, так само, як і не можна висловити біль втрати батьків, родин, котрі не дочекалися своїх синів, чоловіків, братів. Молимося за порятунок душі кожного з наших загиблих воїнів, віримо в нашу перемогу і дякуємо нашим Героям за найміцніший небесний щит, який тримають над нами. Дякуємо Тобі, Герою, за врятовані життя, за силу та відданість. Герої не вмирають. Вони навіки в наших серцях.

Вічна слава. Вічная пам’ять.

У скорботі Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович

і Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!