Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянська ТГ: і фронту допомагають, і про громаду дбають

3 травня 2024, 11:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 405 переглядів

Відбулася зустріч голови Надвірнянської громади Зіновія Андрійовича із двома десятками журналістів різноманітних видань та медіакомпаній Прикарпаття у рамках прес­туру Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

Зіновій Андрійович наголосив: «З перших днів війни Надвірнянська міська рада в процесі допомоги Збройним Силам України, обравши позицію: на фронті або для фронту. За час повномасштабної війни першочерговим завданням Надвірнянської громади є допомога українським захисникам.

438162480_868215785130952_4

Надвірнянська міська рада постійно шукає можливості спрямування коштів з бюджету громади для допомоги захисникам. Отримуючи листи від військових частин, які сьогодні на Сході боронять Україну, ми виділяємо бюджетні кошти, кошти одноденного заробітку, закуповуємо дрони, старлінки, тепловізори, військову амуніцію з огляду на запити військовослужбовців. З бюджету громади від початку повномасштабного вторгнення країни агресора перераховано майже 90 млн. грн. для потреб військовослужбовців. Здійснено чотири десятки поїздок на фронт та закуплено понад 400 автівок. Надвірнянська міська рада з власної ініціативи щодня надає допомогу у вигляді гуманітарної та матеріальної допомоги, що надходить до нас від підприємців, надвірнянців та з різних куточків Європи і світу для віськовослужбовців, які вирішили боронити землі нашої держави».

Журналісти відвідали Гуртожиток для проживання внутрішньо переміщених осіб Надвірнянської міської ради (Шелтер); ТОВ «ТОП-ТЕКС» (релокований швейний цех «Джавеліна»); Відділення реабілітації та відновлювальної медицини КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради; ТОВ «ТРАНСФОРМЕРИ» (релоковане підприємство). Під час туру журналісти мали нагоду побачити всі перспективи, виклики та проблеми, які щодня ми долаємо в нашій громаді. Попри зроблені проєкти ми маємо над чим працювати, адже в часі війни постає єдине пріоритетне питання – це допомога Збройним Силам України.

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, підбиваючи підсумки престуру, відзначив: «Територіальні громади Прикарпаття стали стійкими та послідовними у протидії постійним викликам. Надвірнянська міська рада є прикладом цього, адже в синергії жителів міста, волонтерів та представників місцевої влади зуміли прихистити чимало переселенців та системно продов­жують допомагати українським захисникам і сім’ям героїв. Окрім забезпечення власних повноважень, яких чимало, місто розробляє проєкти та реалізовує ініціативи різного спрямування. Основна ціль такої діяльності – це залучити ще більше підтримки та допомоги для наших військових. Щоб збалансувати бюджет громада показала відкритість до нових бізнес-проєктів та готовність приймати бізнес, який релокується, тобто переїжджає у безпечніші регіони, аби продовжувати роботу. Це дозволяє підвищити потенціал громади, його економічну привабливість, а відтак збільшувати сплату податків до бюджетів усіх рівнів. Надвірнянська міська рада вибудувала чіткі пріоритети та зуміла консолідувати жителів задля того, щоб вистояти в найскладніші часи».

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!