Газета по-надвірнянськи
 

Нові досягнення і потужні перспективи муніципального партнерства

24 травня 2024, 10:49 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 279 переглядів

15 травня у Надвірнянській міській раді відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Налагодження німецько-українського муніципального партнерства».

За «круглим столом» зібралися представники місцевої влади, виконавчий директор «Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття» Ігор Мельничук, регіональна координаторка проєкту «Муніципальні партнерства Німеччини та України» Ірина Іваськевич, міський голова міста Долини Іван Дирів, начальник відділу зовнішніх зв’язків Петро Бабчук та експерти з різних сфер, щоб обговорити можливості співпраці, обмінятися досвідом та визначити напрями подальших спільних ініціатив.

441178101_882707260348471_5

Ми віримо, що зміцнення муніципального співробітництва між Україною та Німеччиною сприятиме взаємопізнанню, розвитку економіки, культурній і освітній співпраці та обміну найкращими практиками у сфері муніципального управління. Учасники «круглого столу» виявили глибоку зацікавленість у співпраці та готовність до конкретних кроків для реалізації спільних проектів.

Варто підкреслити, що ми плануємо активно розвивати ці зв’язки та втілювати спільні ініціативи у життя з метою зміцнення партнерства між нашими громадами. Опісля учасники «круглого столу» з робочим візитом відвідали КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради (відділення реабілітації) та КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району» Надвірнянської міської ради.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович висловив щиру вдячнісь Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, @Engagment Global за такий чудовий інформаційний захід. Разом ми зможемо досягти великих результатів у підтримці міжнародного співробітництва та розвитку наших громад.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!