Газета по-надвірнянськи
 

Орден «За мужність» та Почесні відзнаки «Народжені війною» – воїнам Надвірнянської громади Нашого воїна, мужнього Захисника України Андрія Васильовича Михасюка нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

24 травня 2024, 10:45 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 290 переглядів

Уже впродовж двох років Андрій щодня сміливо стоїть незламним щитом на захисті Батьківщини. У перші дні повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав Збройних Сил України, щоб здобувати Україні волю. Вдома на нього чекає родина та двоє синів. Щиро молимо Бога, щоб дарував Андрієві й усім воїнам, які щодня наближають нашу Перемогу, міцне здоров’я та віру у власні сили. Нехай кожен Захисник повертається живим додому. Чекаємо! Віримо! Дякуємо!

***

Міцним щитом на захисті України стоять незламні воїни, наші Герої. Серед них є багато жителів Надвірнянської громади, які за покликом серця гідно та впевнено виконують військовий обов’язок. Почесними відзнаками Командира 76-го батальйону та нагрудними знаками «Народжені війною» нагород­жено молодшого лейтенанта Огерука Ярослава Васильовича – старосту Ліснотарновицького старостинського округу та сержанта Пирожука Юрія Васильовича – керівника сектору ветеранської політики Надвірнянської міської ради.

Наші відважні захисники за покликом серця з перших днів повномасштабного вторгнення стали на захист рідної Батьківщини. Вітаємо наших Героїв з високою нагородою. Пишаємося тим, що в нашій громаді є такі мужні та сильні духом Воїни. Бажаю й надалі здобувати високі нагороди в ім’я України. Дякуємо за віддану службу Україні. Неодмінно чекаємо вдома з Перемогою України. Нехай Бог береже Вас і всіх наших Захисників і Захисниць.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!