Газета по-надвірнянськи
 

Пам’яті Василя Хабайлюка

24 травня 2024, 09:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 143 переглядів

7 травня 2024 року на 75-му році раптово пішов із життя Хабайлюк Василь Михайлович.

Пройшов шлях від зоотехніка до депутата Івано-Франківської обласної ради ІІ скликання, голови Надвірнянської районної ради ІІІ і IV скликань, кавалера ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Василь Хабайлюк був успішним і мудрим керівником, який керувався принципом служити людині, громаді, суспільству, був незрівнянним прикладом для молодого покоління. У Василя Михайловича залишились дружина, діти та онуки. Він пройшов земний шлях з добром у серці до людей, з любов’ю до своєї справи. У пам’яті всіх, котрі його знали, назавжди залишиться світлий образ хорошої, щирої та доброзичливої людини.

Надвірнянська районна рада та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття усім рідним і близьким Василя Михайловича. Хай Господь Бог дасть родині сил і терпіння пережити цей тяжкий період, а світла пам’ять про дорогу людину назавжди залишиться у спогадах та серцях.

442398647_450616397618923_3

***

З великим жалем та скорботою висловлюємо наші щирі співчуття родині з приводу раптової смерті Василя Михайловича Хабайлюка – голови Надвірнянської районної ради ІІІ та IV скликань.

Наші серця наповнені тугою і ми разом з Вами переживаємо цю непоправну втрату. Василь Михайлович був не лише нашим колегою по роботі, але і хорошим керівником, який завжди був готовим допомогти, підтримати та порадити, вчив нас бути кращими. Ми пам’ятаємо його як приязну, великодушну людину та хорошого друга. Він завжди знаходив час для кожного, допомагав у складних ситуаціях та підтримував у важкі часи. Василь Михайлович був прикладом справжнього професіонала для нас усіх. Незважаючи на відповідальність своєї посади та напружений графік роботи, Василь Михайлович завжди знаходив час, щоб надати уваги друзям. Він був тим, котрий вмів об’єднати і підтримувати згуртованість у колективі. Пам’ять про Василя Михайловича назавжди залишиться у серцях тих, котрі його знали. Із глибоким сумом ми прощаємося з Василем Михайловичем. Нехай земля йому буде пухом, а небо осяють зірки його добрих справ.

Від імені колег по роботі в органах виконавчої

влади та місцевого самоврядування голова

Надвірнянської районної державної адміністрації 1997-2002 років

Роман Дмитрович Гончарук.

***

Надвірнянська районна державна адміністрація висловлює глибокі співчуття рідним та близьким голови Надвірнянської районної ради ІІІ – ІV скликання Василя Михайловича Хабайлюка з приводу його смерті. «Вічна пам’ять про патріота рідної землі, вмілого керівника та доброї людини Василя Михайловича Хабайлюка назавжди залишиться у наших серцях.

Хабайлюк Василь Михайлович народився 3 лютого 1950 року у селі Гаврилівка Надвірнянського району, закінчив Івано-Франківський університет нафти і газу, за фахом – інженер-економіст. У 1991 році працював заступником голови виконкому Надвірнянської районної ради. Вічна пам’ять.

***

7 травня 2024 року на 75-му році раптово відійшов у Вічність Хабайлюк Василь Михайлович. Пройшов шлях від зоотехніка до депутата Івано-Франківської обласної ради ІІ скликання, голови Надвірнянської районної ради ІІІ і IV скликань, кавалера ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Василь Хабайлюк був успішним і мудрим керівником, який керувався принципом служити людині, громаді, суспільству, був незрівнянним прикладом для молодого покоління. У ці дні не лише рідні Васлия Хабайлюка сумують – це гірка втрата для всіх, хто знав і кому доводилося працювати з цією Людиною. Пам’ять про Василя Михайловича завжди залишиться світлою смужкою у серцях людей, які його знали.

Голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович, виконавчий комітет, депутатський корпус, колектив Надвірнянської міської ради в глибокій жалобі висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу такої тяжкої втрати. Світлі спогади про Василя Михайловича, який чесно і гідно прожив своє життя, будуть сильнішими за смерть. Пішла у вічність світла Людина. Людина з великої літери, справжня, талановита, яскрава. Світла пам’ять про Василя Михайловича вічно житиме у наших серцях.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!