Газета по-надвірнянськи
 

Перша книга «Наші» Василя Сіщука

24 травня 2024, 10:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 390 переглядів

Не кожний письменник може похвалитися переповненим залом на презентації своєї першої книжки, але Василеві Сіщуку це вдалося. Він зібрав переповнений зал на презентації своєї першої книжки «НАШІ».

У трьох десятках оповідань автор відображає воєнні фронтові будні та боротьбу наших героїчних воїнів-захисників та роботу волонтерів, а також історії простих українців, зокрема, заробітчан за кордоном, котрі з перших днів почали допомагати ЗСУ та стали на захист України. Про свою першу книжку автор пише: «Вся робота по виданню книги була не заради якихось моїх творчих амбіцій, визнан­ня чи слави. Тут все простіше і прагматичніше. Головна мета виходу книги – це її реалізація, продаж. Всі без винятку зібрані кошти від продажу книги підуть на допомогу нашим Воїнам Сил Оборони. Мій девіз від початку війни – кожен українець, хто може воювати – воює, а всі інші, кожен у свій спосіб, повинен обов’язково допомагати тим, хто зі зброєю боронить вас із вами. Дякую кожному, хто придбав дану книгу – це ваш вклад у допомогу нашим Захисникам».

424686613_1057091973083924_

Книга вийшла у ТОВ «Надвірнянська друкарня» за підтримки керівництва Пасічнянської сільської ради. Успіхів та з нетерпінням чекаємо на другу книжку про «Наших Героїв», повідомила Пасічнянська сільська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!