Газета по-надвірнянськи
 

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ПП «Надія-Будкомпані»

24 травня 2024, 09:54 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 291 переглядів

Приватне підприємство «Надія – Будкомпані» порушує клопотання про видачу дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами котельні.

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Приватне підприємство «Надія-Будкомпані» , ПП «Надія-Будкомпані».

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 33617347.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 78454, Івано-Франківська обл., Надвірнянський район, село Добротів, вул.Українська, будинок 28 А, тел. +38(067)-340-18-40, e-mail: galinadubischak@ukr.net.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 78403, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, Надвірнянська міська територіальна громада, м. Надвірна, вул. Небесної Сотні 24 Б

Мета отримання дозволу на викиди: надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів гранично допустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі термін..

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля:

Діяльність ПП «Надія-Будкомпані» не підлягає оцінці впливу на довкілля, так як дана діяльність прямо не передбачена частинами другою і третьою статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування):

Для теплопостачання комунальних підприємств, котельня ПП «Надія-Будкомпані» виробляє теплову енергію. При цьому діє твердопаливний котел марки VRS – 850 WBE, який працює з використанням тріски.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: оксид вуглецю – 0,94 т/рік; оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) [NO+NO2] – 0,624 т/рік; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом – 0,672 т/рік; вуглецю діоксид -816,922 т/рік; метан – 0,039 т/рік; азоту(1) оксид (N2O) -0,0312 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання та перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання не розробляються. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: нормативи граничнодопустимих викидів дотримуються, тому природоохоронні заходи для їх досягнення не передбачені. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря- для джерел викидів встановлено нормативи ГДВ згідно наказу міністерства охорони навколишнього природного середовища України №309 від 27.06.2006 р.; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, встановлюються величини масової витрати г/с.

Адреса: Івано – Франківської обласної державної адміністрації, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: 76015, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вул. Грушевського, будинок 21, e- mail: oda@if.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дати публікації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!