Газета по-надвірнянськи
 

Серця українських матерів – нескінченне джерело мужності й тепла

24 травня 2024, 10:24 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 271 переглядів

У сесійній залі Ворохтянської селищної ради за ініціативою очільника громади Олега Дзем’юка та за підтримки начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Наталії Костюк з нагоди Дня Матері зібралися матері та дружини із Ворохти та Татарова загиблих і зниклих безвісти Героїв і Захисників, котрі зараз перебувають у полоні ворога.

З метою вшанування материнської ролі у вихованні воїнів та вдячності за надзвичайну мужність у складні часи їм вручили символічні подарунки та квіти. Зазначити пошану також завітав військовий 10-ї гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Любомир Попович.

Кожного дня українські матері та дружини стикаються з невпинною тривогою за життя своїх синів та дочок і, на жаль, переживають біль втрати дітей. День Матері – це ще одна нагода їм подякувати за стійкість. Принагідно під час зустрічі обговорили ряд робочих питань, які турбували родини Захисників. Щиро дякуємо всім українським матерям за їхню непохитність, силу та тепло, якими вони наповнюють світ навколо.

Інф. Ворохтянської

селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!