Газета по-надвірнянськи
 

Спортивна звитяга микуличинських і яремчанських школярів

24 травня 2024, 10:35 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 297 переглядів

890 учасників, 9 ліцеїв, 7 місяців спортивних змагань – це все про спартакіаду серед школярів Яремчанської міської територіальної громади та сусідніх Ворохтянської, Верховинської та Поляницької громад у період 2023-2024 навчального року.

Фінальними стали змагання з мініфутболу, в яких команди здобували завершальні очки і виборювали перемогу в спартакіаді, адже деякі ліцеї мали дуже незначні «розриви» у турнірній таблиці. За підсумками спартакіади перемогу здобув Микуличинський ліцей із 287 очками. Другим став Яремчанський ліцей № 1 із 275 очками. Третє місце – у команди Ільцівського ліцею (263 очки). Четверте призове місце – в учнів Ворохтянського ліцею (240 очок).

442440555_836657665157241_7

Переможці нагороджені кубками, футзальними м’ячами та сертифікатами для ліцеїв, що сприятиме розвитку спорту у навчальних закладах. Інші учасники також отримали свої винагороди, адже змагалися і перемагали у різних дисциплінах.

Учні Поляницького ліцею в загальному заліку набрали 172 очки, Криворівнянського ліцею – 188 очок, Яблуницького ліцею – 179 очок. Спортивні команди Верховинського ліцею № 1 у загальному заліку набрали 193 очки, Яремчанського ліцею № 2 – 200 очок.

Вітаємо переможців та всіх учасників, їхніх тренерів. Дякуємо головам сусідніх громад – Поляницької Миколі Поляку, Ворохтянської Олегу Дзем’юку та Верховинської Василеві Мицканюку за те, що сприяли участі команд у заходах і приймали спартакіаду у своїх громадах. Щира вдячність директорам усіх освітніх закладів, які проводили змагання. Масовий дитячий спорт зараз – це не лише перспектива професійних занять чи цікаве та корисне захоплення, що розвиває здібності, а ще й те, що допомагає бути стійкішими та відволікатися на такі потрібні дітям позитивні зустрічі, нові знайомства і перемоги.

З приємністю і вдячністю відзначаємо, що ідея проведення спартакіади належить Яремчанському міському голові Андрієві Мироняку, який докладає багато зусиль для розвитку спортивних секцій у громаді та спорту загалом. В окремий спосіб дякуємо головному спеціалісту управління освіти, культури, молодіжної політики та спорту Яремчанського міськвиконкому Романові Слободяну за добре виконану роботу.Чекаємо команди закладів у новому навчальному році.

 Інф. Яремчанської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!