Газета по-надвірнянськи
 

У Пасічній і Зеленій освятили пам’ятні банери і меморіальні дошки Воїнам-Героям

3 травня 2024, 11:53 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 401 переглядів

Минуло сорок днів, як трагічно, від російської ракети, в один день, загинули Захисники із Пасічнянської громади Ігор Дутчак, Василь Садрук і Андрій Худак. Три Воїни-Герої з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, залишивши рідних і близьких, взяли в руки зброю і щитом свого тіла пішли захищати рідну землю. Пішли з надією, що мають повернутися. Але не судилося, тому що війна і зброя 19 березня 202-го руками російських окупантів забрала у Воїнів найцінніше – життя. Життя, яке дав людині Бог, життя, яке людині народила мама.

Сповненими смутку та журби стали пам’ятні заходи у селах Зелена та Пасічна, приурочені освяченню пам’ятних банерів та меморіальних дощок із порт­ретами мужніх і сміливих військовослужбовців, які поклали свої життя за волю і незалежність нашої держави та кожного з нас.

438100498_1047404447386010_

438108014_1047404830719305_

У селі Зелена освятили меморіальну дошку, встановлену на фасаді будинку Зеленського ліцею, випускнику 2005 року цього навчального закладу, загиблому командиру 1-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти 76-го окремого батальйону 102-го окремого батальйону ТРО Андрію Богдановичу Худаку та пам’ятний банер із портретом Героя, встановлений біля Символічної Могили борцям за Волю України.

У селі Пасічна окропили освяченою водою пам’ятні банери, встановлені на подвір’ї Церкви «Верховних апостолів Петра і Павла» та меморіальні дошки на фасаді будинку Пасічнянського ліцею двом полеглим Захисникам: випускнику Пасічнянської середньої школи 1999 року, жителю села Пасічна, солдату, водію 3-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти 76-го окремого батальйону 102-го окремого батальйону ТРО Ігорю Васильовичу Дутчаку та випускнику Пасічнянської середньої школи 1989 року, жителю села Пасічна, штаб-сержанту, головному сержанту 1-ї стрілецької роти 76-го окремого батальйону 102-го окремого батальйону ТРО Василю Миколайовичу Садруку.

На освячення меморіальних стендів та пам’ятних дощок зібралися рідні та близькі Воїнів, а також, друзі, однокласники, бойові побратими загиблих та керівники громади. Пам’ятні знаки освятили, відправили панахиди та виголосили спільну молитву за полеглими Героями України парох села Пасічна отець Олексій Гуляк та парох Зеленої отець Володимир Андрусяк. У Зеленій до поминального заходу долучилися вчителі та учні Зеленського ліцею, які присвятили загиблим військовослужбовцям патріотичні вірші та вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих за Україну.

Інф. Пасічнянської ТГ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!