Газета по-надвірнянськи
 

Відійшов до Небесного Легіону Воїн-Герой Іван Білак із Верхнього Майдану

24 травня 2024, 10:03 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 136 переглядів

Надвірнянська громада знову в скорботі. Сумна звістка знову постукала в наші двері, стало відомо, що наш відважний захисник, житель Верхньомайданського старостинського округу Білак Іван Федорович, 1979 р. н., відійшов до Небесного Легіону.

Добра людина, чуйний чоловік, зразковий батько та, перш за все, Герой, відданий служінню народу України та державі. Таким він був і залишиться для кожного, хто його знав. Йому довелося непросто, але чи може бути просто на війні… Намагався про події на війні не говорити по телефону. Іван дуже хотів повернутися додому. Він неймовірно чекав, коли закінчиться війна, аби приїхати або хоча б відпустку, щоб можна було повернутись до сім’ї. Та, на жаль, жорстока кривава війна зруйнувала всі мрії та плани 8 травня 2024 року головний сержант – командир міномета мінометного розрахунку мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону Білак Іван Федорович загинув внаслідок артилерійського обстрілу противником біля н. п. Архангельське Покровського району Донецької обл.

Схиляємо голови у пошані до людського подвигу. У цю гірку мить поділяємо горе всієї родини та низько схиляємо голови у глибокій скорботі. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної людини. Нехай добрий та світлий спомин про мужнього Воїна Світла назавжди залишиться у пам’яті всіх, котрі знали та шанували його. Низький уклін Тобі, Воїне. Ми всі перед тобою в неоплатному боргу. Вічна слава і шана українському Герою. Вічная пам’ять.

У скорботі Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович

і Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!