Газета по-надвірнянськи
 

Благодійний аукціон в Яремчі зібрав майже 1,1 мільйона гривень на проведення реконструкції площі та встановлення Меморіалу Героям-Захисникам

21 червня 2024, 16:40 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 301 переглядів

Окрім того придбано 7 FPV-дронів (дякуємо підприємцям ТОВ «Черемшина» за підтримку такої ініціативи) та автомобіль для військових 3-ї штурмової бригади.

Також у рамках аукціону представили спеціальні лоти, кошти від продажу яких передали до загального збору на комплекс БПЛА «Лелека» для 44-ї артилерійської бригади. Ще 100 тисяч гривень зібрали для військового з Яремчанської громади Миколи. Про те, що сума вкрай необхідна, стало відомо за кілька годин до початку благодійного заходу.

Дякуємо! Усім! Благодійникам, які знайшли можливість прийти і власними коштами підтримати ініціативу! Художникам, митцям та всім іншим, котрі передали лоти для аукціону! Дітям, які виступали! Ви дуже талановиті і справжні молодці! Усім, котрі попрацювали над заходом на волонтерських засадах! Представникам ГО «Музей просто неба Козацька левада» за пророблену роботу над концепцією Меморіалу, картини, надані на аукціон, і особисту присутність та пояснення концепції пам’ятника.

Благодійному фонду «Розвиток Яремчанської територіальної громади» за організацію цього заходу!

448751264_857496469740027_2

Особлива подяка за таку відчутну підтримку Romantik Spa Hotel та Іванові Гаврону за затишну атмосферу на аукціоні, смачні закуски та десятки пар невтомних рук, які весь час забезпечували комфорт гостям заходу.

Насамкінець – подяка родинам полеглих Героїв – за ініціативу щодо розробки концепції Меморіалу та активну участь у всіх пов’язаних із ним заходах.

Окремо хочемо наголосити, що реконстукція площі і встановлення Меморіалу – дуже тривалий і вартісний процес, тому говорити про появу пам’ятника та всіх інших елементів найближчим часом не доводиться.

Інф. Яремчанської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!