Газета по-надвірнянськи
 

Для родин Ворохтянської громади із вразливих категорій можливий супровід фахівця із соціальної роботи

21 червня 2024, 16:34 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 259 переглядів

Нещодавно Благодійний фонд “Захід Шанс” і Ворохтянська селищна рада уклали договір про розвиток сфери соціальних послуг у громаді. Відповідно до нього фахівець із соціальної роботи (на договірній основі) надаватиме послуги на території Ворохтянської громади.

Через агресію росії все більше сімей з дітьми потрапляють у скрутне становище і потребують сторонньої допомоги та підтримки. Для того, щоб діти із вразливих категорій змогли отримати необхідну допомогу та побороти складні життєві обставини, з ними працюватиме фахівець із соціальної роботи.

Хто саме може отримати супровід? Багатодітні або малозабезпечені родини із важкохворими дітьми; внутрішньо переміщені особи також можуть бути перенаправлені за допомогою, щоб задовольнити базові потреби дитини та родини. Першочергово також допомагатимуть родинам, які потрапили в екстрену ситуацію: аварія; пожежа; важкохвора дитина, яка потребує термінової операції. Звернутися та проконсультуватися із соцпрацівником можна за телефоном: 0682540279 (Тетяна).

Діяльність нового працівника фінансуватиме до наступного року Благодійний фонд “Захід Шанс” у рамках проєкту «Захист у дії/ProAction – Покращення доступу до житла, освіти та якісних соціальних послуг для дітей та сімей в Україні». Проєкт передбачає масштабну підтримку дітей та їхніх сімей, які опинились у важких життєвих обставинах через війну в Україні.

Як повідомляють на Facebook-сторінці Благодійного фонду, згаданий проєкт реалізовують у трьох областях України п’ять партнерських організацій – Terre des hommes, БФ «Захід Шанс», БФ “Посмішка ЮА”, ГО “Центр реабілітації та відновлення”, ГО «Світ у барвах», за фінансування Swiss Solidarity.

Інф. Ворохтянської

селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!