Газета по-надвірнянськи
 

Гордість громади – наші спортсмени

21 червня 2024, 16:31 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 300 переглядів

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович вручив відзнаки за високі спортивні досягнення та гідне представлення України на міжнародній арені спортсменам, які стали призерами чемпіонату Європи з боротьби самбо (м. Нові Сад, Сербія 9-12 травня 2024 р.), а також їхнім наставникам, котрі зуміли належно підготувати своїх вихованців.

Відзнаки вручені: Володимиру Свідраку – срібному призеру чемпіонату Європи з боротьби самбо серед юнаків; Діані Луцяк – бронзовій призерці чемпіонату Європи з боротьби самбо серед дівчат; Анастасії Сикіш – бронзовій призерці чемпіонату Європи з боротьби самбо серед юніорок; Сніжані Пліш – срібній призерці чемпіонату Європи з боротьби самбо серед жінок; Анастасії Шевченко – срібній призерці чемпіонату Європи з боротьби самбо серед жінок.

448434959_901520191800511_1

Відзнаки за високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у підготовку спорт­сменів до чемпіонату Європи з боротьби самбо вручено: Боднаруку Євгенію Миколайовичу – Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, Заслуженому тренеру України; Микитину Андрію Васильовичу – старшому тренеру молодіжної збірної команди України з самбо; Питлюку Володимиру Богдановичу – старшому тренеру Дитячо-юнацької спортивної школи Надвірнянської міської ради з дзюдо та самбо.

Міський голова щиро привітав спортсменів, побажав нових здобутків на спортивній ниві, тріумфальних перемог на благо України і нашого краю, і найголовніше – усім нам такої омріяної Перемоги над ворогом, а також подякував тренерам, батькам, усім, котрі допомагали юним спортсменам досягти таких вагомих результатів на змаганнях. Разом міцно тримаємо спортивний фронт та впевнено крокуємо до Перемоги.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!