Газета по-надвірнянськи
 

«Народна Воля» тримає інформаційний фронт

6 червня 2024, 18:38 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 364 переглядів

Не забувається підготовка і вихід першого числа нашої газети (тоді «Вісник Надвірнянщини») 7 червня 1990 року. Обнадійлива, багатообіцяюча пора, позначена наступальними кроками національного і демократичного відродження й оновлення, з певними нотками тривоги, аби не загальмувалися оті кроки. Ще за добрий рік до проголошення-відновлення Української Держави 24 серпня 1991-го.

Газета разом зі своїми засновниками, передплатниками, читачами, шанувальниками пройшла цей життєвий і трудовий відтинок на належному рівні. Не думалось тоді (не хотілося так робити!), що захланний російський агресор своєю викуваною протягом мирних літ збройною армадою нагло вдереться на землю українську.

Народна Воля

Тепер тримаємо інформаційний фронт. Переважна більшість публікацій – про Воїнів-Захисників, про благородну і самовіддану працю волонтерів, усіх працівників і жителів нашого тилового краю для допомоги фронту. Маємо і мусимо усе це витримати, перебороти і перемогти!

Засилаю щирі вітання і вдячність нашим передплатникам і шанувальникам. Здоровлю колег-газетярів – нинішніх і ветеранів, журналістів і працівників електронних медіа, спілчан Надвірнянської первинної організації НСЖУ із Днем журналіста!

А всіх, причетних до інформаційного фронту «Народної Волі», вітаю із її 34-річчям. До Перемоги, друзі!

Іван ГРИДЖУК,

директор, головний редактор ПП «Медіацентр «Народна Воля»,

секретар Надвірнянської первинної організації НСЖУ,

секретар і член правління Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!