Газета по-надвірнянськи
 

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня полеглому воїну Андрію Рудаку

6 червня 2024, 18:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 396 переглядів

Державною нагородою – орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, на жаль, посмертно відзначено відважного воїна, вірного сина своєї країни Рудака Андрія Тарасовича.

Безсумнівно, що така людина не змогла встояти тоді, коли ворожа орда розпочала війну в Україні. Ще до початку повномасштабного російського вторгнення добровільно став на захист Батьківщини. За відгуками його побратимів, Андрій був зразковим військовослужбовцем, усі поставлені перед ним завдання виконував вправно та беззаперечно, мав неабиякий авторитет серед колег, умів згуртовувати людей, завжди радо підтримував та допомагав.

445408493_893848472567683_4

Навіть, якщо зібрати всі нагороди світу, все ж неможливо загоїти рану в душах рідних Героя, які втратили близьку та дорогу серцю людину, але ця нагорода стане доброю згадкою про безмежне прагнення полеглого воїна до волі, правди та справедливості.

Відзнака не поверне нам Героя. Але це стане ще однією згадкою про те, яким був Андрій, і про те, що за нашу свободу він віддав найцінніше – своє життя. Сумно та боляче усвідомлювати, якою ціною нам дається новий день. На жаль, реальність жорстока, війна безжальна… Нехай світла пам’ять про полеглих Захисників України живе у віках.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!