Газета по-надвірнянськи
 

Зміни до бюджету та інші питання розглянули на сесії Яремчанської міської ради

21 червня 2024, 16:37 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 260 переглядів

На останньому сесійному засіданні Яремчанської міської ради депутати розглянули 9 питань порядку денного та підтримали 8 із них.

Зокрема, внесли зміни до бюджету громади, що відбувається майже кожної сесії у зв’язку з необхідністю проведення поточних видатків та врахування надходжень. Управлінню освіти, культури, спорту та молодіжної політики спрямовано 1,4 млн. грн. на виготовлення документації щодо капремонту ДНЗ «Ягідка» в Яремчі, ремонту господарським способом дашків та сходових кліток із приміщень (кабінетів) спортивного залу та трудового навчання, придбання котла, а також для поточного ремонту корпусу № 2 школи мистецтв та ін.

Депутати також спрямували кошти на виділення одноразових допомог жителям – у зв’язку зі складним матеріальним становищем, на лікування та для відшкодування збитків через вибух балона з газом. Розглянуті земельні рішення, а також внесено зміни до Генплану с. Микуличина. Серед іншого підтримані зміни до Програми охорони довкілля, доповнено рішення щодо розробки стратегії розвитку громади. У Міжшкільному навчальному комбінаті ввели ще одну одиницю – майстра виробничого навчання, інструктора з водіння (категорія С).

 Інф. Яремчанської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!